24.01.2021

Компанія LANpro в 2020 році була перевірена представниками Чернівецького обласного відділу Карпатської філії Державного підприємства “Український державний центр радіочастот” на предмет дотримання показників якості послуг з доступу до мережі Інтернет. Перевірку компанія пройшла успішно, що підтверджується Протоколом вимірювання параметрів та розрахунку показників якості передачі даних та доступу до Інтернет телекомунікаційної мережі ФОП Драбик Віктор Вікторович від 20.03.2020р.

Додаток 3

до рішення НКРЗІ

20.03.2020 №

ПЕРЕЛІК показників якості послуг із доступу до Інтернету телекомунікаційної мережі ФОП Драбик Віктор Вікторович рівні яких підлягають обов’язковому оприлюдненню операторами телекомунікацій у 2021 році

  1. Відсоток заяв про пошкодження мережі передачі даних загального користування, виконаних за нормований час – 99 %
  2. Відсоток рахунків, на які були отримані звернення від споживачів щодо їх некоректності (неправильності) – 0 %
  3. Відсоток успішних реєстрацій у мережі для послуг із доступу до Інтернету – 100 %
  4. Відсоток відмов реєстрації у мережі для послуг із доступу до Інтернету – 0 %
  5. Час затримки передачі даних в один бік для послуг із доступу до Інтернету – 14 мілісекунд

Показники, що зазначені у п. 3, 4 та 5 – підтверджені Протоколом вимірювання параметрів та розрахунку показників якості передачі даних та доступу до Інтернет телекомунікаційної мережі ФОП Драбик Віктор Вікторович від 20.03.2020р, який складений представниками Чернівецького обласного відділу Карпатської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».