FAIL (the browser should render some flash content, not this).

 

Тарифи та покриття.

 

Мережа LANpro динамічно та швидко розповсюджується по всьому району. Основою є власна оптоволоконна мережа. В 2011 році ми повністю покрили приватний сектор смт.Глибока та с.Димка по технології FTTC (Fiber to the Curb — «Оптика до групи будинків») , що дозволяє підключати домашніх користувачів якісним і надійним інтеренетом через кабель, що в декілька разів дешевше та надійніше. Більшість мережі по селам є покриття бездротовою технологією wi-fi на основі нового швидкісного протоколу 802.11N на частоті 5 ГГц.

Осінню 2012 року в селах Кам'янка, Черепківці та Старий Вовчинець ми почали використовувати нову технологію GEPON (Gigabit Passive optical network — «пасивна оптична мережа на швидкості 1 Гбіт|с» ), основна відмінність даної технолгії в тому, що тепер в будинок абонента заводиться не звичайний мідний кабель, а оптоволоконний кабель який має ряд переваг.Основні відмінності все ж технології GEPON від технології FTTC (Fiber to the Curb — «Оптика до групи будинків») в тому, що Вам гарантовано буде забезпечена швидкість з можливістю її розширення до 1 Гбіта в секунду та тим, що повністю оптична мережа не боїться будь-яких електромагнітних перепадів, які буваються під час грози. Данна тахнологія ми надіємось забезпечить якісний швидкісний інтернет, з можливістю легкого введення в майбутньому кабельного цифрового інтерактивного телебання нового покоління.

Також в 2013 році ми розпочали будівництво кабельної мережі в с.Опришени по технології FTTC (Fiber to the Curb — «Оптика до групи будинків»). Це дозволить збільшити швидкість, якість та надійність наших послуг.

Взимку 2017 року також розпочали будійництво кабельної мережі за технологією GEPON в с.Йорданешти

Цінова політика для смт.Глибока відрізняєтсья від сільської за рахунок віддаленості від базових станцій, їх обслуговуванні, доставки каналу та звичайних транспортних витрат. Також відрізняють тарифи для кабельних та бездротових підключень.

Також ми надаємо послуги звязку для корпоративних абонентів, для яких якість та надійність є вищим пріорітетом, що з нашої сторони несе за собою використання більш якісного обладнання, витрати більше часу, як на підключення так і щомісячне обслуговування та гарантію якості. Відповідно все це формує іншу тарифну сітку як по підключенні, так і щомісячній оплаті наших послуг.

Тарифи для кабельної та оптоволоконної мережі

 • Тарифи та умови підключення для жителів смт.Глибока в приватному секторі та в багатоповерхівках
 • Тарифи для жителів с. Опришени та с. Карапчів
 • Тарифи та умови підключення для жителів сіл Кам'янка, Черепківці, Старий Вовчинець, Димка, Йорданешти, Слобідка.
 • Тарифи для бездротового підключення

 • Тарифи та умови підключення
  • Корпоративні тарифи

 • Тарифи та умови підключення для корпоративних клієнтів
 •  

   

   

   

   

   

   

  Цінова політика.

  Існують дві різні тарифні сітки, одна для мешканців смт.Глибока та інша для жителів Глибоцького району. Швидкості та ціни в них різні та зумовлені віддаленістю основної опорної мережі, що в свою чергу робить обслуговування мережі більш важкою та дорожчою.

  Додаткові послуги.  

  Для більш ясного розуміння таблиці уточнимо деякі її пункти. 

  Надання стаичної реальної ІР адреси.

  В звичайному режимі корустування нашими послугами Ви отримуєте динамічнй реальний адрес в мережі, що інколи не дуже зручно, якщо Ви часто корустуєтесь такими файлообмінними серверами як RapidShare, Deposit Files і т.п., також інколи в online іграх потрібний статичний зовнішній ІР адрес.

   Корустування роутером.

  Останнім часому в багатьох вдома чи на роботі є не один комп'ютер,а Internet потрібний скрізь. Саме для цього в основному використовують роутер. Роутер- це пристрій який розділяє Ваше одне Internet підключення на кілька комп'ютерів. Ще однієї з функійї роутера є обмеження Вашої домашньої, робочої мережі від загальної для більш безпечного корустування.

  Зміна тарифного плану*.

  Інколи є необіхдність зміни в тарифному плані. Це може бути викликане тим, що Ви знаєте, що в наступному місяці Ви будете більш насиченіше корустуватись Internet і Вам потрібна більша швидкість або, наприклад, якщо ви користувач вечірнього тарифного плану і знаєте що в наступному міяці Ви будете робити курсову роботу і Вам Internet потрібний цілодобово і т.д..Змінювати свій тарифний план один раз на місяць. Змінити тарифний план можна в будь-який час і незалежно від грошового балансу на рахунку. Зміна тарифу є безкоштовна у випадку зміни на дорощий тариф та платною, в розмірі 20 грн якщо з більшого тарифу на менший.